Działalność

Koło Naukowe BIT działa przy Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Głównym celem naszej działalności jest umożliwienie studentom rozwijania swoich zainteresowań poprzez pracę w sekcjach tematycznych, które są integralną częścią koła. Mocno wierzymy w ideę wspólnej nauki poprzez spotkania, warsztaty, wykłady i prowadzone projekty. Nie ma dla nas cenniejszej wiedzy, niż doświadczenie zdobyte poprzez aktywne uczestnictwo w Kole Naukowym. Ostatnie lata utwiedziły nas w przekonaniu, że to co robimy sprawdza sie rewelacyjnie - wszystkie nasze projekty / osiągnięcia zostały udokumentowane na tej stronie, serdecznie zapraszamy do lektury.

Jesteśmy wdzięczni za pomoc, jaką otrzymujemy od Katedry Informatyki AGH. Zaangażowanie pracowników oraz dostęp do infrastruktury Katedry znaczy dla nas bardzo wiele i daje nam możliwość aktywnej działalności na rzecz kierunku oraz studentów.

Koło współtworzy ponad 150 członków, którzy swoje pasje rozwijają w następujących sekcjach:

  • AGK (Akademia Gier Komputerowych)
  • AI (Sztuczna Inteligencja)
  • PZ (Programowanie Zespołowe)
  • IF (Idea Factory)
  • .NET
  • SFI (Studencki Festiwal Informatyczny)

Koło Naukowej BIT serdecznie zaprasza wszystkich do uczestnictwa - jesteśmy przekonani, że znajdziesz miejsce dla siebie! Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z specjalistami z zewnątrz, Wasza wiedza jest dla nas bezcenna - chcemy uczyć się od najlepszych :)

Bądź z nami w kontakcie, odwiedzaj nas często! O naszej działalności będziemy informować Cię na bieżąco.

Pobierz Statut Koła Naukowego BIT