PONIEDZIAŁEK, 27 KWIETNIA 2015

Od zera do universal Apps Developera - IX

Witam, zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu Universal Apps. Wreszcie dotarliśmy do platformy Windows 8.1 / Windows Phone. W trakcie spotkania dowiecie się jakie są założenia aplikacji na Windows'a oraz dlaczego możemy tworzyć aplikacje uniwersalne. Po tym wstępie teoretycznym omówimy zagadnienia związane z wytwarzaniem aplikacji na tą platformę.

PONIEDZIAŁEK, 23 MARCA 2015

Spotkanie organizacyjne .NET

Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie organizacyjne Sekcji .NET KN BIT. W trakcie spotkania podsumujemy pracę jaką wykonaliśmy w trakcie poprzedniego semestru oraz wyznaczymy cele na najbliższe pół roku.

SOBOTA, 6 GRUDNIA 2014

CodeCamp AGH - Universal Apps

Cześć,

w tym roku organizowane są całodzienne warsztaty "CodeCamp Universal Apps". W ich trakcie nawet osoba, która na początku zajęć będzie laikiem w wytwarzaniu aplikacji mobilnych nauczy się jak je prawidłowo wytwarzać z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi.

Zajęcia poprowadzi Vadym Melnyk związany z firmą Microsoft, MobiTouch oraz start-upem Cervi.

WTOREK, 2 GRUDNIA 2014

Witam,

Tym razem opowiadać będzie Damian i zaplanował dla Was następujące atrakcje:

Podstawowe informacje o JS Obiekty natywne Pętle Funkcje

i więcej ...

ŚRODA, 19 LISTOPADA 2014

Od Zera do Universal Apps Developer - Część V

Cześć,

od samego początku pracy narzekaliśmy na problemy z nieprawidłowym działaniem fragmentów naszego "systemu bankowego", który po zmianach stawał się zawodny - musimy to naprawić.

WTOREK, 18 LISTOPADA 2014

HTML5

Witam,

We wtorek spotykamy się w temacie nie związanym z C# - HTML5!

Tym razem opowiadać będzie Damian i zaplanował dla Was następujące atrakcje: Trochę z historii HTML "Hello World"

ŚRODA, 12 LISTOPADA 2014

Od Zera do Universal Apps Developera

Witam, zapraszam na kolejne spotkanie dotyczące programowania w języku C#, który w przyszłości rozwinie się w kierunku programowania aplikacji Universalnych na platformy mobilne Windows.

W planach na ten tydzień: Pliki i foldery

ŚRODA, 5 LISTOPADA 2014

Od Zera do Universal Apps Developera - część III

Kontynuacja kursu dotyczącego Universal Apps.

Plan na zajęcia. Kolekcje w C# Tablice

PONIEDZIAŁEK, 3 LISTOPADA 2014

Moja pierwsza gra komputerowa w Construct 2

Cześć,

mam dla Was spotkanie, który pozwoli Wam się lepiej przygotować do zbliżającej się Szkoły Twórców Gier. W ramach spotkań dotyczących szeroko pojętego GameDevu poznamy aplikację Construct 2 - zajęcia będą dość mocno praktycznie więc komputer byłby mile widziany.

W trakcie zajęć dowiecie się jak:

Rozpocząć pracę z Constructem 2

ŚRODA, 29 PAŹDZIERNIKA 2014

Od Zera do Universal Apps Developera - część II

Cześć,

zapraszam na drugie spotkanie kursu Od zera do Universal Apps Developera - czyli połączenia kursu C# z kursem wytwarzania aplikacji mobilnych.

W ramach jutrzejszych zajęć zajmiemy się: 1) Podstawami Obiektowości, zasadą SOLID 2) Dziedziczeniem 3) Wyjątkami]

PONIEDZIAŁEK, 27 PAŹDZIERNIKA 2014

Spotkanie Organizacyjne .NET 2014

Witam,

Zapraszam na spotkanie organizacyjne grupy .NET na którym poznacie wszystkie szczegóły działalności naszej sekcji .

W szczególności powiem o: - programie Microsoft Student Partner - aktywnościach jakie możecie podjąć

ŚRODA, 22 PAŹDZIERNIKA 2014

Od Zera do Universal Apps Developera - część I

Wydarzenie organizacyjne nowego kursu wprowadzającego do technik wytwarzania aplikacji Universal Apps.

1. Program zajęć, wymagania
  2. Wprowadzenie do Visual Studio
  3. Czym jest C# i Universal Apps
  4. Hello World w C#

WTOREK, 3 CZERWCA 2014

Unity for Windows

Zapraszam na ostatnie techniczne spotkanie grupy AGH.NET. Tym razem będziemy się zajmować Unity i metodami jakimi możemy się posłużyć pragnąc wytworzyć naszą wymarzoną grę komputerową.

Agenda spotkania: 1. Opis narzędzia 2. Sprite'y 3. Fizyka w Unity 4. Oskryptowanie aplikacji 5. Animacje

WTOREK, 27 MAJA 2014

Windows Communication Foundation

Kolejne spotkanie się zbliża, dziś otwieramy się na innych - tworzymy aplikację rozproszoną! Będziemy rozmawiać, przedstawiać i testować aplikacje korzystające z WCF. Dowiecie się o: Kontraktach Endpointach... Messegach Callbackach

Czyli Systemy Rozproszone - wersja C#. Kiedy i gdzie? Wtorek 18:00 Centrum Informatyki AGH, sala 3.27a

Własny komputer pomoże stworzyć pierwszą aplikację.

WTOREK, 22 KWIETNIA 2014

Windows Phone App Studio i LINQ

Wyjątkowe świąteczne spotkanie będzie dotyczyć najprostszych metod wytwarzania oprogramowania na platformę Windows Phone 8 z wykorzystaniem App Studio - darmowego narzędzia udostępnianego przez Microsoft. W ramach zajęć będzie stworzona przykładowa aplikacja, którą jeszcze w trakcie zajęć umieścimy na sklepie.

Druga część spotkania będzie dotyczyć przetwarzania danych za pomocą LINQ i wyrażenia lambda.

Serdecznie zachęcam do rejestracji na wydarzenie.

Spotkanie będzie transmitowane jako konferencja pod linkiem: https://meet.lync.com/stdntpartners/pawel.labno/3GV8F6EU

WTOREK, 15 KWIETNIA 2014

Language Integrated Query

Zajęcia będą dotyczyć technologii, którą powinni znać wszyscy pasjonaci .NET ponieważ pozwala ona znacznie uprościć i przyspieszyć przetwarzanie ogromnej ilości danych. Podczas zajęć - będących dalszą częścią kursu C# poznamy w szczególności sposoby na -pobranie elementów według ścieżki -wybranie szczególnych elementów -wyrażenie LAMBDĘ i inne które prawdopodobnie wykorzysta każdy z Was.

WTOREK, 15 KWIETNIA 2014

Wprowadzenie do ASP.NET cz 2

Podczas drugiego spotkania kursu będziemy rozwijać aplikację stworzoną podczas pierwszego spotkania.

WTOREK, 8 KWIETNIA 2014

Wprowadzenie do ASP.NET MVC

Jest to pierwsze spotkanie z cyklu. Zawartość zajęć najlepiej przedstawić w formie agendy: Zamierzchłe czasy;) – czyli to co było przed? Czym jest MVC? Krótki przedląd historyczny Struktura projektu: Modele Widoki Kontrollery …. Inne Ruting Silnik graficzny Global.asax + Web.config

Zapraszam