PIĄTEK, 17 KWIETNIA 2015

Dni Otwarte AGH

W dniu 17.04.15 r. odbędą się Dni Otwarte AGH. Koło Naukowe BIT ponownie będzie aktywnie w nich uczestniczyć.

Więcej informacji: http://www.ki.agh.edu.pl/aktualnosci/23-03-15/dzien-otwarty-agh-w-katedrze-informatyki-program

WTOREK, 10 MARCA 2015

Spotkanie inauguracyjne

Cześć wszystkim! Zapraszamy Was na spotkanie inaugurujące semestr letni 2014/15 w KN BIT, które odbędzie się we wtorek (10.03) o 18.00 w D-17, 1.38.

PONIEDZIAŁEK, 12 STYCZNIA 2015

Flowbox intro

Nowy, funkcyjny język programowania dedykowany dla branży audiowizualnej będzie rozwijany na AGH

Luna to funkcyjny, wizualno-tekstowy język programowania tworzony w Krakowie przez firmę Flowbox. Projekt powstał w 2012 roku z inicjatywy absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej. Teraz założyciele Flowboxa (twórcy Luny i Flowbox FX) łączą siły z Katedrą Informatyki AGH oraz KN Bit i zapraszają studentów do współpracy przy realizacji programu do edycji graficznej obrazu.

Już wkrótce Luna będzie rozwijana w Katedrze Informatyki AGH. Wspólnie z Kołem Naukowym Bit twórcy języka planują kilkumiesięczny projekt, mający na celu stworzenie darmowego programu do edycji graficznej obrazu pod szyldem Flowboxa, Katedry Informatyki AGH oraz KN Bit.

Pierwsze spotkanie z Flowboxem (inicjatorami Luny i twórcami Flowbox FX) odbędzie się 12 stycznia o godz. 17:00 w D-17 1.38

CZWARTEK, 6 LISTOPADA 2014

Google is coming on campus!

When: Thursday, 6 November, 18:00

Where: Room 1.20

What: "Logging at scale"

In this talk we will see how one can use the Google Cloud Platform to build a logging product at global scale. By the end of the talk we will have a complete architecture for a logging system that can serve your customers.

WTOREK, 17 CZERWCA 2014

MeteoBIT - a WebDev Conference

Koło Naukowe BIT, SkyLab oraz ANTICODERS serdecznie zapraszają na konferencję poświęconą technologiom WebDev. Przeczytaj więcej o wydarzeniu! :)

PIĄTEK, 11 KWIETNIA 2014