Wydarzenia

Ostatnie wystąpienie: Sobota, 6 grudnia 2014, 09:30 - 17:30

Zobacz rozkłady

Pojedyncze wydarzenie
Sobota, 6 grudnia 2014, 09:30 - 17:30

CodeCamp AGH - Universal Apps

Workshop

D17 1.19

Brak serii


Cześć,

w tym roku organizowane są całodzienne warsztaty "CodeCamp Universal Apps". W ich trakcie nawet osoba, która na początku zajęć będzie laikiem w wytwarzaniu aplikacji mobilnych nauczy się jak je prawidłowo wytwarzać z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi.

W trakcie zajęć Vadym Melnyk opowie jak stworzyć prosty i jednocześnie w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika. Zaprezentuje również możliwości jakie udostępniono za pomocą platformy developerom aplikacji na Windows 8.1 / Windows Phone 8.1. Dodatkowo zostaną zaprezentowane możliwości integracji z chmurą obliczeniową - Azure oraz serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook i Twitter.

Sekcja .NET serdecznie zaprasza. Dla każdego uczestnika przewidziany poczęstunek a po spotkaniu odbędzie się spotkanie integracyjne o którym będą udzielone informacje podczas warsztatów. Proszę w razie możliwości przynieść swoje zasilacze ponieważ może nam brakować sprzętu.

Prelegent o sobie: Jestem Microsoft Student Partnerem WSIiZ, Rzeszów. Na co dzień pracuję jako programista Backend w firmie MobiTouch, oraz tworzę własny startup Cervi związany z dronami.

Proszę o rejestrację za pomocą facebooka lub serwisu CodeGuru: https://www.facebook.com/events/1008340419181895/ http://codeguru.geekclub.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/codecamp-agh---aplikacje-universalne,10682

Komentarze

Dodaj komentarz

Sorry! Komentarze dostępne tylko zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj.

Sekcja

  1. .NET

Prowadzący

Paweł Łabno

Vadym Melnyk

http://codeguru.geekclub.pl/uzytkownik/vadimmelnyk/