Projekty

w trakcie trwania

Vamos

Przeglądarkowa aplikacja do organizowania grupowych wyjazdów.


w trakcie trwania

Agilezer

Aplikacja webowa, która pomoże Ci zrewolucjonizować swoje życie i przejąć kontrolę nad własnym czasem.


w trakcie trwania

Jaksiemasz.care

Jaksiemasz.care to system wspomagający terapię behawioralno-poznawczą w leczeniu depresji, dostępny z poziomu aplikacji mobilnych iOS oraz Android.

Premiera już na jesień 2017.


w trakcie trwania

Share a Toast

Lubisz mieć wszystko zaplanowane i przejrzyście zorganizowane? Znudzony zwykłym, papierowym kalendarzykiem lub facebookiem? Chcesz mieć wszystko swoje wydarzenia i imprezy łatwo dostępne, w jednym miejscu? "Share a Toast" to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Aplikacja społecznościowa, która w interesujący sposób pomoże Ci wspólnie ze znajomymi planować wszelkiego rodzaju wydarzenia i imprezy oraz odnaleźć ciekawych ludzi z którymi będziecie mogli spędzić niezapomniane chwile.


zakończony

Task It Anywhere

Samodzielna, szybka aplikacja desktopowa do wygodnego korzystania z Google Tasks.


zakończony

TTCN Bugs Cleaner

Plugin do Eclipse mający na celu usprawnienie tworzenia i analizowania skryptów napisanych w języku TTCN. Plugin ma oferować dwie główne funkcjonalności: tworzenie templatów i uruchamianie zewnętrznych skryptów napisanych w Pythonie lub Perlu. Projekt tworzony we współpracy z firmą Ericpol.


w trakcie trwania

Enroll Me Market

Enroll Me Market to giełda terminów zajęć dla studentów w obrębie jednego kierunku. Głównym celem aplikacji jest ułatwienie pracy starostów oraz zapewnienie studentom przyjaznego narzędzia do dostosowania własnego planu zajęć. Projekt powstaje przy wsparciu mentorów z firmy Akamai.