Aktualności

Inauguracja Idea Factory

26 października 2014 20:59:07

201 wyświetleń

Grzesiek Miejski


Cześć!

Tak jak już zapowiadaliśmy: poniedziałek o 19:20, w sali 2.41 odbędzie się spotkanie inaugurujące Idea Factory!

Oto skrótowa agenda:

  1. Opowiemy sobie o planach na przyszły semestr przez pryzmat tego co działo się w poprzednim
  2. Powiemy dlaczego warto być teamleadem lub dołączyć do osób organizujących działanie BITu i Idea Factory
  3. Nastąpi prezentacja projektów, które będą kontynuowane
  4. Każda z osób które mają pomysł na projekt dostanie 2 minuty na przedstawienie swojej wizji tak, żeby zachęcić ludzi do pomocy w jego realizacji Uwaga: Prośba do osób, które taki pomysł chcą zaprezentować o wysłanie do Grzegorza Miejskiego krótkiej informacji z: Imie, nazwisko, temat projektu (wystarczy 1 zdaniowy opis) 5.Pytania i dyskusja

Oprócz tego bardzo istotne są następujące rzeczy:

  1. Jeżeli masz jakiś zachomikowany pomysł w głowie - napisz do Grześka Miejskiego :) Z takich pomysłów powstanie coś dopiero wtedy gdy podzielisz się tym z innymi :)
  2. Jeżeli chcesz spróbować sił jako teamleader w tym semestrze - daj znać - łącznie z informacją czy chodzi o projekt zrodzony z Twojego pomysłu, czy jakiś który zainteresuje Cię dopiero po prezentacji. Nawet bez projektu konkretnego, chcesz po prostu leadować? Pisz!
  3. Ci którzy pisali do Grześka o projektach - pamiętajcie o krótkiej prezentacji ( niekonieczne żadne prezi, czy power pointy - po prostu można wyjść na środek i mówić ). Czas również będzie ograniczony do maksmyalnie 3-4minut. Pamiętajcie o tym, żeby zachęcić ludzi, aby do Was dołączyli!

W tygodniu następującym po inauguracji będziemy przeprowadzać z każdym chętnym wzięcia udziału w projekcie rozmowy face2face - podczas którego ustalimy który projekt jest dla kogo najbardziej interesujący i postaramy się pomóc wybrać jak najlepiej :).

Ponadto porozmawiamy z osobami, które wykażą chęć zostania teamleadem, aby był to przemyślany wybór i aby każdy teamlead był zadowolony z tematu projektu który prowadzi :).

Do zobaczenia, Michał Partyka Grzegorz Miejski

Komentarze

Dodaj komentarz

Sorry! Komentarze dostępne tylko zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj.
INNE NEWSY Z SEKCJI

Nie samą Javą człowiek żyje-czyli początek przygody z Androidem

11 grudnia 2016 22:30:25

Zapraszamy na wykład z Androida i Kotlina który odbędzie się 12.12.2016 o 18:30.

CZYTAJ

#1 Hackathon zakończony sukcesem!

20 listopada 2016 12:10:22

W sobotę 19.11.2016 w ciągu 12 godzin w sali 1.19 i 1.20 w D17 ok. 80 uczestników pracowało nad 16 projektami z IF i AGK przy wsparciu 20 mentorów z firmy AVSystem i naszego koła naukowego BIT.

W sekcji Idea Factory najlepszy okazał się zespół tworzący projekt Bovis, który w niekonwencjonalny sposób za pomocą nowych technologii próbuje zbadać zjawiska związane z radiestezją geomancją, a w sekcji Akademii Gier Komputerowych - Kalan2, czyli dynamiczny, platformowy shooter 2D dla wielu graczy. Gratulacje!!

CZYTAJ

Hackathon z AVSystem!

17 listopada 2016 15:58:22

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 12-godzinny hackathon projektów IF i AGK organizowany we współpracy z Katedrą Informatyki oraz jedną z najlepszych firm IT w Krakowie - AVSystem!

CZYTAJ

Zgłoś swój pomysł!

17 października 2016 23:52:23

Masz pomysł na projekt? Chciałbyś go zrealizować, ale brakuje Ci ludzi, motywacji lub doświadczenia?

Pomożemy!

Wyślij swój pomysł na kontakt@knbit.edu.pl do 23.10.2016 r.

CZYTAJ