Projects

finished

Task It Anywhere

Samodzielna, szybka aplikacja desktopowa do wygodnego korzystania z Google Tasks.


finished

BitPoker

Platforma internetowa umożliwiająca rozgrywki w uproszczoną wersję Pokera między inteligentnymi agentami napisanymi w języku Python. Platforma była użyta podczas konkursu w ramach 9. Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Uczestnicy mogli zmierzyć się z sześcioma botami o różnej skali trudności, przygotowanymi przez koło BIT, implementując własne pomysły i strategie jako inteligentne programy.


finished

GetInTime

Projekt realizowany w sekcji Idea Factory mający usprawnić zarządzanie zadaniami w Katowickim oddziale GetIn Banku. Na potrzeby około 20 osobowego zespołu oraz hierarchicznej struktury pracowników tworzymy system mający w prosty i intuicyjny sposób zapewnić możliwość tworzenia, przydzielania i zarządzania różnymi zadaniami. W późniejszych wersjach dojdą do tego m.in. tworzenie różnych rodzai raportów i notyfikacji.


finished

Bitflix

Prosta aplikacja typu VOD, która pozwala wypożyczać i oceniać filmy. Aplikacja stworzona w celu zademenstrowania działania algorytmu collaborative filtering, implementując go jako system rekomendacji. Projekt został użyty podczas wykładów i warsztatów dotyczących systemów rekomendacji, gdzie uczestnicy sami mogli zaimplementować działający algorytm.


finished

Obieraki

System stworzony na potrzeby studentów kierunku Informatyka AGH, który ma na celu usprawnić i ujednolicić zapisy na przedmioty obieralne oraz blokowe.


finished

TTCN Bugs Cleaner

Plugin do Eclipse mający na celu usprawnienie tworzenia i analizowania skryptów napisanych w języku TTCN. Plugin ma oferować dwie główne funkcjonalności: tworzenie templatów i uruchamianie zewnętrznych skryptów napisanych w Pythonie lub Perlu. Projekt tworzony we współpracy z firmą Ericpol.


ongoing

Vamos

A web app to help you organize trips with your friends.