Projects

Agilezer

100% complete

ONGOING


This content is not available in English. The following text is displayed in Polish.

Wizja

Agilezer to aplikacja webowa ułatwiająca zarządzanie własnym czasem. Ideą produktu jest zastosowanie metodologii Agile wykorzystywanych na co dzień przy rozwijaniu projektów IT do organizacji własnego czasu - “agile in real life”. Sam organizer jest w dużym stopniu spersonalizowany i dynamiczny, a użytkownik ma możliwość zdecydowania w jaki sposób będzie chciał zarządzać własnym czasem w danym okresie.

Agilezer

Wersja podstawowa aplikacji będzie umożliwiała stosowanie następujących trybów:

  • Focused (Scrum) - idealny dla osób, które stopniowo chcą w wolnym czasie realizować konsekwentnie jakieś prywatne projekty, a przy okazji mieć ogólny obraz tego co w ich życiu się dzieje. Nie wiesz czy możesz sobie pozwolić na weekendowy wypad w Bieszczady? Teraz już wiesz.

  • Casual (Kanban) - coś dla ludzi mniej zorganizowanych, którzy nie lubią jasno określać co w danym momencie muszą robić i preferują luz ponad dyscyplinę. Nie chce ci się planować życia bądź uważasz że to strata twojego cennego czasu, nie lubisz monotonii? Spełnisz się w casualu :P

  • Extreme (eXtreme Programming) - tryb, który nada się w skrajnych sytuacjach, kiedy musisz wznieść się na wyżyny swojej produktywności. Olewałeś naukę przez cały semestr i zostały Ci dwa dni do egzaminu? Ta opcja będzie zdecydowanie dla Ciebie.

Agilezer

To wszystko zostało opakowane w ładne i intuicyjny UI, dzięki czemu nasza aplikacja jest przyjemna w użytkowaniu i faktycznie spełniała swoją funkcję.

Stos Technologiczny

Backend: Java 8, Spring Boot & Spring Data, MongoDB, JSON Web Token, REST.

Frontend: React.js, Webpack, HTML5, CSS3 z wykorzystaniem customowych grafik.

Development

Prace nad naszym projektem wystartowały na początku semestru zimowego roku akademickiego 2016/2017. Docelowa data release'u dopracowanej wersji aplikacji to czerwiec 2017 roku. Projekt realizowany jest przy wykorzystaniu technik zwinnych: od Scrum'a, po eXtreme Programming z wykorzystaniem pair coding'u. Ponad to, co jakiś czas organizujemy wewnątrzprojektowe warsztaty z wykorzystywanych technologii.

Comments

Add comment

Sorry! Comments available only for registered users. Please log in or register.