News

Idea Factory inauguration

Oct. 26, 2014, 8:59 p.m.

325 views

Grzesiek Miejski


This content is not available in English. The following text is displayed in Polish.

Cześć!

Tak jak już zapowiadaliśmy: poniedziałek o 19:20, w sali 2.41 odbędzie się spotkanie inaugurujące Idea Factory!

Oto skrótowa agenda:

  1. Opowiemy sobie o planach na przyszły semestr przez pryzmat tego co działo się w poprzednim
  2. Powiemy dlaczego warto być teamleadem lub dołączyć do osób organizujących działanie BITu i Idea Factory
  3. Nastąpi prezentacja projektów, które będą kontynuowane
  4. Każda z osób które mają pomysł na projekt dostanie 2 minuty na przedstawienie swojej wizji tak, żeby zachęcić ludzi do pomocy w jego realizacji Uwaga: Prośba do osób, które taki pomysł chcą zaprezentować o wysłanie do Grzegorza Miejskiego krótkiej informacji z: Imie, nazwisko, temat projektu (wystarczy 1 zdaniowy opis) 5.Pytania i dyskusja

Oprócz tego bardzo istotne są następujące rzeczy:

  1. Jeżeli masz jakiś zachomikowany pomysł w głowie - napisz do Grześka Miejskiego :) Z takich pomysłów powstanie coś dopiero wtedy gdy podzielisz się tym z innymi :)
  2. Jeżeli chcesz spróbować sił jako teamleader w tym semestrze - daj znać - łącznie z informacją czy chodzi o projekt zrodzony z Twojego pomysłu, czy jakiś który zainteresuje Cię dopiero po prezentacji. Nawet bez projektu konkretnego, chcesz po prostu leadować? Pisz!
  3. Ci którzy pisali do Grześka o projektach - pamiętajcie o krótkiej prezentacji ( niekonieczne żadne prezi, czy power pointy - po prostu można wyjść na środek i mówić ). Czas również będzie ograniczony do maksmyalnie 3-4minut. Pamiętajcie o tym, żeby zachęcić ludzi, aby do Was dołączyli!

W tygodniu następującym po inauguracji będziemy przeprowadzać z każdym chętnym wzięcia udziału w projekcie rozmowy face2face - podczas którego ustalimy który projekt jest dla kogo najbardziej interesujący i postaramy się pomóc wybrać jak najlepiej :).

Ponadto porozmawiamy z osobami, które wykażą chęć zostania teamleadem, aby był to przemyślany wybór i aby każdy teamlead był zadowolony z tematu projektu który prowadzi :).

Do zobaczenia, Michał Partyka Grzegorz Miejski

Comments

Add comment

Sorry! Comments available only for registered users. Please log in or register.
OTHER NEWS FROM THIS SECTION

Beginnig of an adventure with Android and Kotlin

Dec. 11, 2016, 10:30 p.m.

Zapraszamy na wykład z Androida i Kotlina który odbędzie się 12.12.2016 o 18:30.

READ

#1 Hackathon success!

Nov. 20, 2016, 12:10 p.m.

W sobotę 19.11.2016 w ciągu 12 godzin w sali 1.19 i 1.20 w D17 ok. 80 uczestników pracowało nad 16 projektami z IF i AGK przy wsparciu 20 mentorów z firmy AVSystem i naszego koła naukowego BIT.

W sekcji Idea Factory najlepszy okazał się zespół tworzący projekt Bovis, który w niekonwencjonalny sposób za pomocą nowych technologii próbuje zbadać zjawiska związane z radiestezją geomancją, a w sekcji Akademii Gier Komputerowych - Kalan2, czyli dynamiczny, platformowy shooter 2D dla wielu graczy. Gratulacje!!

READ

Hackathon z AVSystem!

Nov. 17, 2016, 3:58 p.m.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 12-godzinny hackathon projektów IF i AGK organizowany we współpracy z Katedrą Informatyki oraz jedną z najlepszych firm IT w Krakowie - AVSystem!

READ

Share your idea!

Oct. 17, 2016, 11:52 p.m.

Masz pomysł na projekt? Chciałbyś go zrealizować, ale brakuje Ci ludzi, motywacji lub doświadczenia?

Pomożemy!

Wyślij swój pomysł na kontakt@knbit.edu.pl do 23.10.2016 r.

READ