Events

Last occurence: Monday, 27 October 2014, 19:20 - 20:50

See schedules

Single event
Monday, 27 October 2014, 19:20 - 20:50

Idea Factory inauguration

Lecture

D-17 2.41

No series


This content is not available in English. The following text is displayed in Polish.

Cześć!

Tak jak już zapowiadaliśmy: poniedziałek o 19:20, w sali 2.41 odbędzie się spotkanie inaugurujące Idea Factory!

Oto skrótowa agenda:

  1. Opowiemy sobie o planach na przyszły semestr przez pryzmat tego co działo się w poprzednim
  2. Powiemy dlaczego warto być teamleadem lub dołączyć do osób organizujących działanie BITu i Idea Factory
  3. Nastąpi prezentacja projektów, które będą kontynuowane
  4. Każda z osób które mają pomysł na projekt dostanie 2 minuty na przedstawienie swojej wizji tak, żeby zachęcić ludzi do pomocy w jego realizacji Uwaga: Prośba do osób, które taki pomysł chcą zaprezentować o wysłanie do Grzegorza Miejskiego krótkiej informacji z: Imie, nazwisko, temat projektu (wystarczy 1 zdaniowy opis) 5.Pytania i dyskusja

Oprócz tego bardzo istotne są następujące rzeczy:

  1. Jeżeli masz jakiś zachomikowany pomysł w głowie - napisz do Grześka Miejskiego :) Z takich pomysłów powstanie coś dopiero wtedy gdy podzielisz się tym z innymi :)
  2. Jeżeli chcesz spróbować sił jako teamleader w tym semestrze - daj znać - łącznie z informacją czy chodzi o projekt zrodzony z Twojego pomysłu, czy jakiś który zainteresuje Cię dopiero po prezentacji. Nawet bez projektu konkretnego, chcesz po prostu leadować? Pisz!
  3. Ci którzy pisali do Grześka o projektach - pamiętajcie o krótkiej prezentacji ( niekonieczne żadne prezi, czy power pointy - po prostu można wyjść na środek i mówić ). Czas również będzie ograniczony do maksmyalnie 3-4minut. Pamiętajcie o tym, żeby zachęcić ludzi, aby do Was dołączyli!

W tygodniu następującym po inauguracji będziemy przeprowadzać z każdym chętnym wzięcia udziału w projekcie rozmowy face2face - podczas którego ustalimy który projekt jest dla kogo najbardziej interesujący i postaramy się pomóc wybrać jak najlepiej :).

Ponadto porozmawiamy z osobami, które wykażą chęć zostania teamleadem, aby był to przemyślany wybór i aby każdy teamlead był zadowolony z tematu projektu który prowadzi :).

Do zobaczenia, Michał Partyka Grzegorz Miejski

Comments

Add comment

Sorry! Comments available only for registered users. Please log in or register.